Zostań kurierem, dołącz dzisiaj!

Wolt to wyjątkowa aplikacja do odkrywania i zamawiania jedzenia. Współpraca z Wolt to doskonały sposób na elastyczne zajęcie dla każdego, kto posiada samochód, skuter lub rower. Decyduj o tym ile zarobisz, wybierając kiedy dostarczasz. Jeździ z nami ponad 1600 osób! 

Zgłoś się teraz, i zacznij zarabiać!

Bądź królem swojego czasu

Dostarczaj, gdy tylko masz ochotę.

  1. Plany się zmieniają. Jako kurier Wolt wybierasz kiedy jesteś dostępny, a kiedy nie. System jest wyjątkowo elastyczny.
  2. Dostarczaj przez kilka godzin w szczycie lunchu lub wieczorem, a resztę czasu wykorzystaj na inne zajęcia. Możesz też wcześniej zapisać się na określone godziny. Dopasuj pracę do Twojego życia.
  3. Bądź sobą, poznawaj nowych ludzi każdego dnia i sprawiaj im radość przez dostarczanie im najlepszego jedzenia. Brzmi całkiem spoko, prawda?

Świetne zarobki

Zyskaj pełną kontrolę nad swoim przychodem. 

  1. Zapisuj się na wybrane godziny i zarabiaj dzięki gwarantowanym stawkom godzinowym lub włączaj się kiedy masz ochotę i zarabiaj od dostawy. To bardzo proste, a wolność jest niesamowita.
  2. Zarabiasz więcej na dostawach powyżej 1.5 km
    i korzystaj z systemu Wolt, który premiuje osoby robiące wiele dostaw w miesiącu.
  3. Nie musisz wozić gotówki ani rozliczać się z terminali, po prostu dostarczasz jedzenie do mieszkań i biur. Gdy otrzymujesz napiwki - są w 100% dla Ciebie.

Co mówią nasi kurierzy

"Społeczność Wolt ma niesamowicie pozytywną energię."

“W Wolt pracuję kiedy mam czas. Nie jest do dla mnie obowiązek, a dodatkowa przyjemność przy jeździe na rowerze. Współpracuję z wspaniałymi ludźmi i w bardzo dobrej atmosferze.”
Grzegorz, kurier z Gdyni
”W Wolcie pracują aktywni, uśmiechnięci i pełni życia ludzie. Jeżdżąc po mieście nie czujesz się jak w pracy, ale jakbyś był członkiem wielkiej rodziny, który przywozi dobre jedzenie i sprawia że klienci są zadowoleni jak nigdy.”
Denis, kurier z Gdańska
"Każdy kto zarządza operacjami w Wolt zaczynał od pracy jako kurier. Żeby zrozumieć sedno naszych operacji, musisz być najlepszym kurierem."
Tony Honkanen, Expansion Manager